Zpětná vazba z kurzu Kariérové poradenství: Osobní portfolio

 • Aktuality |
 • Zpětná vazba z kurzu Kariérové poradenství: Osobní portfolio
 • 4. února 2018

  Kariérové poradenství

  Zpětná vazba z kurzu Kariérové poradenství: Osobní portfolio:

  "Na kurzu jsem získala spoustu nových informací, které uplatním v osobním i profesním životě. Naučila jsem se, jak správně napsat životopis, napsat zajímavě motivační dopis, rozšířila jsem si znalosti, jak vést kariérové poradenství , co tam určitě nesmí chybět. Sylvo, Tvé kurzy jsou pro mě úžasným přínosem!"

  "Na kurzu pro mně byly důležité informace o životopisu a odnáším si kartičky." (Karty STAVY, pozn.)

  "3 přínosy kurzu: sebepoznání, individuální kariérové poradenství, Ovečky"

  "Odnáším si nové poznatky. Umím napsat životopis, dokážu vést studenty, aby si ujasnili své cíle, znám otázky k pracovnímu pohovoru. Lektorka má příjemné vystupování a znalosti. Děkuji!"

  "Z kurzu si odnáším praktické informace, které mohu využít v praxi, zajímavé a hravé metody práce - karty. Cenné byly praktické informace k psaní životopisů a nač se připravit k pracovnímu pohovoru. Děkuji!"

  "Zajímavé pro mne byly informace, že i já ve své práci učitelky mohu někomu, jak si hledat zaměstnání a nasměrovat ho. Přínosem pro mne byl životopis a jeho struktura, pracovní pohovor - konkrétní odpovědi na často kladené dotazy, kartičky - jejich využití ve výuce a třídnických hodinách. Lektorka je profesionální s řadou zkušeností. Bylo to přínosné!"

  "Na kurzu byla příjemná atmosféra, odnáším si informace o tom, jak správně vyplnit životopis, cenné rady do života a komplex všeho."

  "Z kurzu si odnáším chuť dělat kariérové poradenství pořádně. Dostala jsem systém, jak KP organizovat, náměty aktivit pro studenty, aktivity, které si dále můžu dohledat. Vzkaz lektorce: Děláte dobře svou práci, jste inspirativní."

 • O nás