Kurz koučování

 • Vzdělávání |
 • Kurz koučování |
 • Lektoři kurzu koučování
 • Lektoři

  Kmenovými lektory koučovacího výcviku INTECO - Integrativní kouč jsou: PhDr. Sylvie Navarová, Mgr. Jana Mynářová, psycholožky a koučky, Mgr. Petra Svobodníková a Mgr. Hana Kaniová, manažerky a koučky
   
  Reflexe lektorské práce:
  " ... Rád bych poděkoval vám, lektorkám. Každá z vás jste byla jiná a současně jedinečná. Rok s vámi třemi byl pro mne plný nových a zajímavých věcí, zjištění a poznatků, ať už o sobě nebo v souvislosti lidmi okolo mne a zejména nejbližšími.
  Vnímám to tak, že náš kurz skončil a současně nová etapa a další práce v rámci seberozvoje právě začíná ....
  Ještě jednou velké poděkování a ocenění za váš přístup, znalosti, mnohdy velkou trpělivost...:-)
  Přeji, ať se daří a šlapou projekty stávající, chystané i plánované. Čestmír"

  nahoru

  PhDr. Sylvie Navarová

  PhDr. Sylvie Navarová

  Systemická a integrativní koučka, psycholožka, supervizorka, členka Asociace integrativních koučů

  Je jednatelkou Školy manažerského rozvoje s.r.o. 

  Během studia personálního managementu (Bc.) a psychologie (Bc., Mgr., PhDr.) působila 9 let v oblasti HR v obchodních a výrobních firmách. Od roku 2005 se věnuje psychologické práci s klienty a vzdělávání dospělých. Je majitelkou vzdělávací a konzultační společnosti Škola manažerského rozvoje s.r.o. Působí jako kouč, psycholog/psychoterapeut a supervizor. Externě přednáší na univerzitách témata Kariérového poradenství a koučování, Psychologie práce a personalistiky, Stres managementu. Publikuje články z praxe aktuálních otázek psychologie a kariérového poradenství. Absolvovala 500 hod. výcvik u INSTITUTu S&K HERMÉS Praha Systemické koučování a supervize a 800 hod. psychoterapeutický výcvik Ericksonovské psychoterapie tamtéž. Zaměřuje se na podporu duševního zdraví a rozvoj kompetencí v koučování. Vede rozvojové kurzy, koučování a psychologické poradenství pro např. Českou spořitelnu, LIBERTY, Ostrava, BANDI VAMOS a.s., Ernst Leopold s.r.o., ROBE lighting s.r.o., NXP, ON semiconductor, Railsformers s.r.o., UNEX a.s., TAXPOINT s.r.o., Huisman konstrukce Sviadnov, DHL Lektoruje akreditované koučovací výcviky INTECO - Integrativní kouč, Koučink ve výchově a vzdělávání a Kariérové poradenství a koučování. Koučuje nejen ve firmách, ale i sociálních službách (např. CNN, DPS Krnov, Charita Jeseník), školách (např. ZŠ Porubská) a dětských domovech. S projektem Kariérový koučink do škol získala Národní cenu kariérového poradenství 2013 a projekt "DELTA - Jsem na křižovatce a mám možnost volby" byl Národní cenou kariérového poradenství oceněn v roce 2015. Je členkou Asociace integrativních koučů a Česká Asociace pro Psychoterapii.
   
  Její motto: "Všechna řešení nosíme v sobě."

  Přednášku pro studenty na téma Základy koučování a kariérový koučink si můžete pustit zde.

  Další autorské články a rozhovory pro média si můžete přečíst zde.

  nahoru

  Mgr. Jana Mynářová

  Mgr. Jana Mynářová, všímavý kouč, překladatelka, lektorka

  Titul ACC 2014- 2017 (ICF), členka Asociace integrativních koučů

  Mindfulness (všímavá) koučka a překladatelka knihy Všímavý kouč, psycholožka

  V roce 2000 dokončila magisterské studium jednooborové psychologie na FF MU Brno. Absolvovala 850 hodin výcviku v terapii všímavostí (satiterapii) a absolvovala kurz Presence-Based Coaching I a II vedený Dougem Silsbeem v Severní Karolíně, USA. V současnosti rozvíjí v České republice směr nazvaný Všímavý koučink (Mindful Coaching) a z angličtiny přeložila knihu The Mindful Coach vydanou v roce 2012 nakladatelstvím Maitreia. Spolupodílí se na vedení výcviku v integrativním koučinku ve Škole manažerského rozvoje. V letech 2014 - 2017 byla certifikovaným profesionálním koučem ICF (ACC), v letech 2014 - 2016 ředitelkou Asociace integrativních koučů a nyní je její členkou. Koučuje v češtině a angličtině např. ve firmách Siemens, ROBE, BROSE CZ, BROSE SK, SKD Bojkovice, Semperflex Optimit s.r.o. a Aircraft Industries a.s.. V posledních 20ti letech se zajímá o principy fungování lidské mysli, o vztah mezi myslí a tělem, a předává dále praktické techniky vedoucí k vnitřní svobodě.

  Její motto: 

  Ptá se žák Mistra: "Jak to děláš, že Tě nic nerozhodí?"
  "Ále rozhodí, jen se umím v mžiku zase srovnat."

  nahoru

  Mgr. Petra Svobodníková

  Mgr. Petra Svobodníková

  Integrativní a NLP koučka, konzultantka v oblasti firemní praxe a rozvoje leadershipu, členka Rady Asociace integrativních koučů a EMCC (mezinárodní asociace)

  Vystudovala filozofickou fakultu OU v oboru angličtina, francouzština a psychologie. V letech 2003 – 2015 pracovala jako HR manažer v nadnárodních společnostech. Od roku 2015 se věnuje koučování a poradenství v oblasti firemní praxe se zaměřením na profesní rozvoj manažerů. Je certifikovanou konzultantkou společnosti Thomas, poskytovatele psychodiagnostiky v oblasti náboru a profesního rozvoje. Je členkou rady Asociace integrativních koučů (AIK) a členkou Evropské rady pro koučink a mentoring (EMCC). Spolupracuje s firmami např. GoodCall s.r.o. (Ostrava, Brno, Zlín, Praha), Nafigate Corporation a.s., Nafigate Cosmetics a.s., Měststký ateliér prostorového plánování a architektury MAPPA p.s., Meopta – optika s.r.o, Vysoké učení technické VUT-FSI, VŠB-TUO, ŽDB a.s., TOMGAST s.r.o., Vysloužil Architekti.

  Její motto: „Věřím v partnerství, individualitu a důvěru.“

  nahoru

  Mgr. Hana Kaniová

  Mgr. Hana Kaniová

  Certifikovaná integrativní a NLP koučka, mentorka v oblasti osobního rozvoje pedagogů, lektorka měkkých dovedností, členka Rady Asociace integrativních koučů

  Vystudovala filozofickou fakultu Ostravské univerzity v oboru angličtina, francouzština, pedagogika a psychologie. Mimo jazykové vzdělávání dospělých se 12 let věnovala školení a mentoringu lektorů jako metodik a studijní ředitelka jazykové školy. Od roku 2017 se věnuje koučování a školení měkkých dovedností ve firemním a soukromém sektoru, podílí se na tvorbě akreditovaných programů koučinku jako nástroje k osobnímu rozvoji pedagogů a je autorkou sebekoučovacích online kurzů pro ženy. Absolvovala koučovací výcvik Integrativní kouč, výcviky NLP Practitioner a NLP Master, v současnosti dokončuje koučovací výcvik Gestalt Essence. Je členkou rady Asociace integrativních koučů. Koučuje a školí i v anglickém jazyce např. pro firmy Mindsteps s.r.o., Pygmalion s.r.o., Molnlycke Health Care Klinipro s.r.o., Ufi Filters Czech s.r.o., Fabast Trading s.r.o., ProFaktum s.r.o., Danone a.s., Optimal Software s.r.o.

  Její motto: „Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.“

  nahoru

 • O nás
 • Termíny kurzů
 • Platební podmínky otevřených kurzů
 • Reference
 • Aktuality
 • Kontakty