INTECO - Integrativní koučink

 • Projekty ESF |
 • INTECO - Integrativní koučink
 • INTECO - Integrativní koučink

  Registrační číslo projektu: projekt č. CZ.1.07/3.2.07/03.0103

  Cílová skupina: lektoři dalšího vzdělávání MSK

  Období realizace: 1. 8. 2012 - 28. 2. 2015  - projekt je ukončen.

  Díky podpoře ESF byl vytvořen originální vzdělávací program v integrativním koučinku vedený formou výcviku dle stanrardů ICF (tréninkové semináře rozloženy do 1,5 ročního běhu programu pro možnost aplikace a odzkoušení získaných dovedností účastníky ihned v praxi a supervize aktuálních případů lektory výcviku), který doplňuje e-learning obsahující teoretická východiska a informace k dálkovému studiu s možností absolvovat jen elearningovou část.

  Hlavním cílem projektu bylo rozšíření nabídky dalšího vzdělávání v Moravskoslezském kraji o komplexní koučovací program výcvikového charakteru a e-learning v oblasti koučování směřující ke zvýšení konkurenceschopnosti jeho absolventů na trhu práce.

  Hlavní cíl byl splněn. Realizátor vytvořil program Integrativní kouč vč. e-learningu.

  Naplněné specifické cíle:

  1) Vytvořen a pilotně ověřen e-learningového kurz zahrnující dálkové zpřístupnění materiálů a informací ke vzdělávacímu programu v oblasti Integrativního koučinku: http://www.integrativni-koucink.cz/.

  2) Vytvořen a pilotně ověřen prezenční program vedený výcvikovou formou, který zahrnuje hlavní proudy v oblasti koučování v ČR známé a přináší zcela nový směr ze zahraničí - všímavý koučink. Program zahrnuje vybrané metody a techniky práce s klientem ze systemického, výkonového, ericksonovského a všímavého přístupu v práci s klientem. Program byl pilotně ověřen na cílové skupině lektorů dalšího vzdělávání.

  Projekt podpořil 99 lektorů dalšího vzdělávání zapojením do e-learningového programu. Z toho 53 lektorů bylo v rámci 3 běhů zapojeno i do prezenční části výcviku pro Integrativní kouče.

  Leták ke stažení zde

  Hodnocení programu klienty zde

  INTECO - Integrativní koučink na festivalu vzdělávání dospělých Aeduca 2012

  nahoru

  Termíny kurzů Integrativního koučinku

  Aktuální termíny kurzů sledujte na webu projektu INTECO ZDE.

   

  nahoru

  Fotodokumentace INTECO

  Můžete se podívat, jak se měli a co dělali účastníci prvního výviku v Integrativním koučinku.

  První den

  INTECO na výstavě PRO JOB 2012

  Systemický koučink

  nahoru

  Druhý den Integrativního koučinku

 • O nás