Projekty ESF

IIC - International Integrative Coach

V období 1. 1. 2014 - 30. 6. 2015 jsme realizovali grantový projekt IIC - International Integrative Coach podpořený ESF OP VK, poskytovatelem grantu je Moravskoslezský kraj. Projekt navazuje na úspěšný projekt INTECO - Integrativní koučink a je určen pokročilým koučům znalým integrativních principů v koučování. Nabízí výuku odborné angličtiny a rozšiřující koučovací dovednosti v oblasti Mindful coaching a systémového přístupu M.H.Ericksona.

nahoru

INTECO - Integrativní koučink

INTECO - Integrativní koučink - projekt OP VK, v rámci globálního grantu Podpora nabídky dalšího vzdělávání v MSK, poskytovatelem grantu byl Moravskoslezský kraj. Díky podpoře ESF byl vytvořen originální vzdělávací program v integrativním koučinku vedený formou výcviku dle standardů ICF. Obsahuje moduly Solution koučinku (systemický, Ericksonovský, NPL koučink), Všímavý koučink, Manažerský koučin v praxi, Týmový koučink, Koučink specifických skupin, součástí jsou také skupinové a individuální supervize. Prezenční část doplňuje e-learning obsahující teoretická východiska a informace k dalšímu studiu.

Po ukončení projektu realizujeme výcvik dále! Více informací zde.

nahoru

DALEKOHLED - šance pro děti a jejich rodiče ADHD/ADD

Od června 2013 do prosince 2014 jsme realizovali projekt OP VK DALEKOHLED v rámci globálního grantu Rovné příležitosti dětí a žáků ve vzdělávání, poskytovatelem grantu byl Moravskoslezský kraj.

Projekt DALEKOHLED se věnoval dětem s diagnózou ADD/ADHD z 1. až 4. tříd ZŠ, jejich rodičům a pedagogům pracujícím s těmito dětmi. Výhodou péče o děti je náprava poruch pozornosti či soustředění prostřednictvím přirozeného pohybu formou praktického nácviku, který vedla odbornice na tuto oblast, dětská neuroložka MUDr. Marie Zemánková. Pro komplexnost péče se dětem, rodičům i pedagogům věnovali psychologové poradenskou intervencí.
 
Rodičům a pedagogům byl také určen kurz praktického nácviku. Získané poznatky a zkušenosti mohou praktikovat se svými dětmi i po ukončení účasti v projektu DALEKOHLED a tím pozitivně působit na jejich rozvoj.

nahoru

BRAVO a Kariérový koučink do škol

2 roky běžel projekt BRAVO, který navázal na úspěšnou DELTU a rozšiřil její aktivity o systemický koučink, rekvalifikace (Administrativní pracovník/pracovnice, Prodejce, Hospodyně, Domovník) a zprostředkování zaměstnání. Program byl realizován za podpory ESF OP LZZ od 1.11.2011 do 31.10.2013 a podpořil 89 osob, z toho 16 osob získalo v průběhu projektu zaměstnání i bez příspěvku zaměstnavatelům!

Program byl oceněn Národní cenou kariérového poradenství 2015!

 

Projekt Kariérový koučink do škol byl financován ESF OP VK a státním rozpočtem ČR v období 15.9.2010 - 31.8.2013. V průběhu projektu byl realizován kariérový koučink na středních a základních školách, rozvoj kompetencí pro trh práce, assessment centra sloužící k sebepoznávání a akreditované vzdělávání výchovných poradců Osobní personalistika.

Program byl oceněn Národní cenou kariérového poradenství 2013!


Úspěšné ukončené projekty si můžete prohlédnout zde. Jde zejména o projekty DELTA, CESTA, Poznejte své možnosti, Zaměstnávání bez rozdílů, Vzdělávací a poradenské programy s praxí, Manažer/Manažerka vlastní kariéry. Součástí všech projektů byl kariérový koučink, stavěly na principech skupinové psychoterapie zvyšující sebevědomí účastníků a rozvíjely jejich znalosti formou vzdělávání a tréninku kompetencí.

 

nahoru

  • O nás